Oferty pracy

Zatrudnienie w Tyskich Liniach Trolejbusowych to stabilna praca w przedsiębiorstwie zarządzanym przez doświadczony i wykwalifikowany zespół.

Jesteśmy elastyczni, organizujemy szkolenia i umożliwiamy rozwój zawodowy.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą, zapraszamy do kontaktu. Możesz do nas napisać na adres  lub zadzwonić pod numer 32 217 02 22.

Oferujemy umowę o pracę i pewne zatrudnienie; pakiet świadczeń socjalnych w oparciu o Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych; dofinansowanie do przejazdu środkami komunikacji publicznej na terenie Metropolii; szkolenia branżowe.

● Mechanik / Elektromechanik

Poszukujemy kandydatów na stanowisko mechanik / elektromechanik.

Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe techniczne w kierunku elektryk, elektronik lub elektromechanik samochodowy; doświadczenie w obsłudze i naprawie pojazdów samochodowych; dobra organizacja pracy; dbałość o powierzony sprzęt; gotowość do nauki i szkoleń; prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem.

Zadania: diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw mechanicznych, elektromechanicznych oraz elektrycznych; wykonywanie przeglądów okresowych oraz bieżącej konserwacji pojazdów; obsługa urządzeń elektrycznych i elektronicznych w pojazdach; obsługa urządzeń klimatyzacji.

● Monter sieci trakcyjnej

Poszukujemy kandydatów na stanowisko monter sieci trakcyjnej.

Wymagania: dobra organizacja pracy, dbałość o powierzony sprzęt, gotowość do nauki i szkoleń

Zadania: montaż, naprawa i konserwacja trolejbusowej sieci trakcyjnej, wykonywanie przeglądów i diagnostyka urządzeń sieciowych.

● Kierowca trolejbusu / autobusu elektrycznego

Poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowcy trolejbusu / autobusu elektrycznego.

Wymagania: min. 21 lat, prawo jazdy kat. D, świadectwo kwalifikacji, kultura osobista.

Dla kandydatów, którzy nie mają wymaganych uprawnień mamy możliwość sfinansowania kursu prawa jazdy oraz kwalifikacji wstępnej.